HAKKIMIZDA


Cantürk Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş., sanayi ve hizmet sektöründe yerli ve yabancı sermayeli şirketlere vergi danışmanlığı, iç denetim, iç kontrol sistemi kurulumu, muhasebe, denetim ve eğitim konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunan danışmanlık ve denetim firmasıdır.
Hızla gelişen ve dünya ile entegrasyon süreci yaşayan Türkiye ekonomisinde her geçen gün mali mevzuatın önemi artmaktadır. CANTÜRK uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine uluslar arası kalitede vergi, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
CANTÜRK kurulduğu günden beri, müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Müşterilerine muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel avantajlar, denetim uygulamaları açısından üst düzey ve uluslar arası normları göz önünde bulundurularak hizmet sunmaktadır.
Yetkin ve bilgi teknolojilerine hakim ekibi ile, ülkenin her yerinde sunduğu hizmetlerde, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değer katmaktadır.Cantürk Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş.’nin Yeminli Mali Müşavir olan ortaklarının tamamı Maliye Bakanlığı denetim birimlerinde ve Özel Sektör denetim firmalarında uzunca yıllar çalışmıştır. Şirket personelinin hepsi üniversitelerin ekonomi ve ticaret bölümlerinden mezun olup, muhasebe ve denetim konularında uzmanlaşmışlardır.
CANTÜRK, rekabetin giderek yoğunlaştığı piyasalarda başarının kritik faktörünün bilgi ve insan olduğu bilincindedir. Bu bilinçle bilgi ve insana yatırım yaparak müşterilerine doğru, hızlı ve ihtiyaçlarına uygun hizmeti yenilikçi bir yaklaşımla sunarak doğru zamanda doğru karar alınmasını temel ilke edinmiştir.
CANTÜRK dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyen profesyonel kadrosu ile çeşitli sektörlere mensup, farklı büyüklüklerde birçok müşterisine büyük bir özveriyle hizmet vermektedir.